Конкурс Креативна школа 2012/13. | Форум

админ.
Већ 7-8 година ЗУОВ у сарадњи са Мајкрософтом у Србији организује конкурсе за наставничке тимове по називом Креативна школа.
Ове године три су теме за конкурс:
пројектна настава
изградња функционалних знања
образовне игре

Ево прилике да поразговарамо о темама функционалних знања, образовних игрица. О искуствима с пројектном наставом постоје неколико есеја и на овој мрежи - на блогу.
Славице, можете ли ми тачно рећи где могу наћи искуства с пројектном наставом? Тешко ми је да лутам и тражим. Пронашла сам све на  блогу. Не знам где су есеји.

Унапред хвала.

Форумску поруку уредио је Ангела Митић Младеновић нов. 7 '12
админ.
Aнгела, једноставно кликните на Блогови и скролујте до дна. наићи ћете на више блог-чланака са називом "за и протув пројектне наставе" или "Мој први пројекат". Има две странице чланака.
Ево и линка: http://kolo.wall.fm/blogs
Надам се да ћете размотрити конкурс и да ћете користити знања са семинара, па се окушати.
Па већ сам пронашла и прекопирала. Конкурс већ разматрам колико стижем, а наравно да ће ми користити знање са семинара. Највећи проблем је пројекат у математици? 

Надам се да ћу наћи и сараднике, а пријављивање тимова је до 15 фебруара. Зимски распуст је ту, па ћу ваљда нешто смислити. Можда се јави и још неки математичар па да разменимо искуства. Имам идеја за математичку секцију, али наставу са разредночасовним системом и наставним планом и програмом?

Хвала на помоћи. Поздрав

Форумску поруку уредио је Ангела Митић Младеновић нов. 7 '12